Hotel Zawodów
oferta specjalna dla uczestników

 

QUBUS HOTEL Katowice ****

ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
tel.: (+48 32) 601 0 100

 

 

Dla sponsorów

 

Kilkanaście tysięcy widzów, goście specjalni i gwiazdy odwiedzą Spodek podczas zawodów. Parada będzie również transmitowana przez telewizję i internet. Podczas tego wydarzenia nie może również zabraknąć najlepszych polskich firm, które włączą się w organizację zawodów sportowych. Zachęcamy do uczestnictwa w zawodach w charakterze Sponsora.

  • Sponsor Konkursowy
  • Sponsor wystawowy
  • Sponsor reklamowy

Oczywiście zawartość pakietów Sponsorskich jest każdorazowo indywidualnnie ustalana przez Sponsora z organizatorem zawodów.
Zawody reklamowane będą w mediach prasowych, pismach specjalistycznych, w radio i telewizji, a z przebiegu zawodów odbędą się transmisje i retransmisje telewizyjne.
Zawody objęte są patronatem Marszałka Województwa Śląskiego i Prezydenta Miasta Katowice.
Sądzimy, że zawartość pakietów sponsorskich będzie Państwa satysfakcjonować, a udział w tak niezwykłym wydarzeniu, którego zasięg będzie ogólnopolski pozwoli zwiększyć nie tylko ilość sympatyków jeździectwa ale również klientów Państwa Firmy.


Nadmieniamy, że Międzynarodowe Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody CSI*** Parada Jeżdziecka 2008 w Katowicach są pierwszymi z cyklu 10 edycji, które będą organizowane w Katowicach w kolejnych latach.

 

 

Sponsor wydarzenia:

 

 

 

Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2008 (C), Parada Jeździecka