Trwa ładowanie proszę czekać ...

Ławka "Ab Rocket" Laubr

21 czerwca 2016

Chciałbyś w końcu się porządnie prezentować? Jeśli tak, to może pora zacząć ćwiczyć. Co Cię do tego zmotywuje? W pewnym stopniu mogą to być zdjęcia, które znajdziesz na swoim koncie w social media. Ponieważ ostatnimi czasy wszystko, co fit stało się bardzo popularne, to znajdziemy mnóstwo nie tylko propozycji treningów, posiłków, ale także pięknie umięśnionych ciał zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jest to doskonała motywacja, szczególnie, jeśli popatrzymy się w lustro i okaże się, że jesteśmy przeciwieństwem osoby widzianej na zdjęciu.

Są jednak tacy, których to wcale nie rusza, a mimo to chcą pozbyć się zbędnego tłuszczyku i zacząć zdrowo żyć. W takim przypadku jedyna motywacja może być sumienie, które będzie nas dręczyć. Jednak nie u każdego jeszcze ono działa tak jak należy. Jeśli ktoś jest od urodzenia pulchny lub przynajmniej od małego to głos sumienia we trym przypadku został zajedzony. Dlatego też, trzeba go wywołać w inny sposób. Najlepszym sposobem będzie fakt, że mamy pod nosem siłownię a nie chce nam się ruszyć. Jednak najbardziej skutecznym sposobem, może być założenie własnej małej domowej siłowni. Dlaczego? Ponieważ jak wiadomo, nie są to niskie koszty. Trzeba, więc nie tylko sprzęt, ale także odpowiedni pokój, który będzie odpowiednio duży. Jeśli więc pomyślisz, że wydałeś tyle pieniędzy, a nie korzystasz z tego, chociaż masz dwa kroki dalej, to z pewnością sumienie zrobi swoje.

Wyposażenie siłowni

Aby taka siłownię założyć, konieczne będzie wybranie sprzętów, jaki będą nam potrzebne, aby nasze ćwiczenia były prowadzone na profesjonalnym sprzęcie. O czego zaczniemy? Może od ławki z hantlami. Postaraj się kupić taką, aby miał jak najwięcej możliwości łączenia wagi, abyś za miesiąc, kiedy zwiększysz intensywność nie musiał kupować od nowa cięższych. Nie bierz także od razu na starcie takich, które będą dla Cienie zbyt ciężkie, ponieważ możesz uszkodzić sobie kręgosłup lub po prostu nie dasz rady ich podnieść.  Aby prawidłowo wyciskać, potrzebujesz także Ławki "Ab Rocket" Laubr.

Dlaczego akurat takiej a nie innej?

Ponieważ na niej jest nie tylko wygodnie wykonywać różne rodzaje ćwiczeń, ale przede wszystkim brzuszki, które wykonywane na podłodze nie są zbyt przyjemne, zaś na ławce eliminują wszelkie napięcia i bóle. Ławka jest także wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz jest bardzo mocną i wytrzymałą. Nawet, jeśli lubisz ćwiczyć w późnych godzinach to nie musisz się martwić o sąsiadów, ponieważ jej praca jest bardzo cicha. Jest ona także bardzo komfortowa i pozwala na 3 stopniowa regulację ćwiczeń.